“СтопКор” викрив спробу рейдерства Броварського заводу пластмас з боку посадовців Фонду гарантування вкладів

За спробою незаконного заволодіння нерухомим майном ПрАТ "Броварський завод пластмас" можуть стояти посадовці з Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Так, у змові за сприяння державного реєстратора – приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, посадових осіб Міністерства юстиції України та представників Фонду гарантування вкладів фізичних осіб право на майно підприємства намагались переєструвати на неплатоспроможний банк і реалізувати майно за ліквідаційною процедурою за значно заниженою ціною. Через резонанс нерухомість вдалось відстояти, однак аферисти пробують переграти справу через Вищий адмінсуд. Про це стало відомо журналістам "СтопКору". У юридичному департаменті проекту розкрили усі деталі афери.

"Завдяки юридичним маніпуляціям у Вищому адміністративному суді України, за клопотанням представника Міністерства юстиції України, було зупинено виконання рішення державного реєстратора, який повернув у власність ПрАТ "Броварський завод пластмас" його нерухоме майно.

Як показали наступні події, така "дивна", яка суперечить думці суду, позиція окремих керівників Міністерства юстиції України та вже колишнього судді Вищого адміністративного суду України (стосовно особи якого, за дивним збігом обставин, як раз в цей саме час розглядалися скарги у Вищій раді правосуддя), була направлена на те, щоб через ініціювання уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб "штучного процесу" в іншому суді, по суті переграти результати вже вирішеної на рівні Верховного суду України господарської справи та реалізувати майно за заниженою ціною в інтересах конкретної особи.

Існують вагомі підстави припускати, що такі дії вчиняються організованою групою осіб, за участю заступників Міністра юстиції України, в інтересах одного з конкурентів ПрАТ "Броварський завод пластмас",  до якого безпосереднє відношення має родина одного з високопосадовців.

Винні у незаконній оборудці з майном акціонерного товариства, свідомому та значному заниженні його ринкової вартості, протиправному заволодінні його майном (що, містить в собі ознаки складу злочину, передбаченого частиною п'ятою ст. 191 Кримінального кодексу України) не лише продовжують займати свої посади у системі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, але й вступивши в зговір із заступниками Міністра юстиції України, в інтересах одного з керівника Фонду, продовжують втілювати свої наміри на заволодіння майном ПрАТ "Броварський завод пластмас" та реалізації його за безцінь конкуренту", – йдеться у матеріалі на сайті "Стоп корупції".

"СтопКор" раніше розслідував оборудки, пов'язані зі спробою захоплення та реалізації майна підприємства.

Команда проекту уже готує відповідне звернення щодо цієї корупційної схеми до НАБУ.

Коментарі