“СтопКор” викрив спробу рейдерського захоплення агропідприємства “Шубківське” на Рівненщині

Компанія, пов'язана зі скандальним бізнесменом в аграрній сфері Колесником, намагалась привласнити врожай ПАТ СГП "Шубківське" на Рівненщині. Деталі журналісти "СтопКору" дізнались від директора агрофірми.

"Аграрні підприємства дуже цікавлять місцевих бандитів, які рейдерським чином захоплюють паї. А якщо на цих паях агрофірма вже провела посів і час прийшов збирати урожай – починаються справжні бої за чималі землі та урожай.

З такою проблемою зіткнулось публічне акціонерне товариство СГП "Шубківське", – розповіли журналісти "СтопКору".

"Все було нормально і спокійно, провели посівну компанію, урожай ріс, ми обробляли до того моменту, поки не прийшов час збирати урожай. Як тільки цей час настав – одразу з'явилися бажаючі, які захотіли в нас його відібрати. Як ми з'ясували пізніше – ці всі спроби робила компанія "Акріс-Агро" на чолі з Колесником. Такий, скажімо так, дуже неприємний та незрозумілий момент, коли починає роботу хтось один, а інша людина просто приходить і хоче забрати урожай", – зазначив директор "Шубківського" Олександр Дмитренко.

Очільник компанії розповів про методи боротьби з рейдерами. Підприємці звернулись і в правоохоронні органи, і в прокуратуру. Окрім того, в Рівненській області та по всіх областях зараз створені антирейдерські штаби.

Попри рейдерські атаки зі сторони "Акріс-Агро", ПАТ СГП "Шубківське" продовжує збір урожаю та активно захищає землі від загарбників.

"На даний момент проводимо збір урожаю, в принципі нормально, стабільно. Я думаю, зібрали вже відсотків 60-70", – розповів журналістам Олександр. Також він повідав "СтопКору" про плани на найближчий час: процедура розпаювання земель не така проста, як здається на перший погляд. На перший погляд, за законодавством, то це все робиться за тиждень-два, максимум три, а на практиці робиться все від трьох місяців до півроку.

"Ми цю процедуру хочемо закінчити, плануємо до 2017 року", – додав Дмитренко.

Про все детально дивіться у нашому сюжеті.

 

Коментарі