“СтопКор” викрив схему незаконної вирубки дерев на Донеччині на майже 300 тисяч гривень

Активісти "Стоп корупції" зі Святогірська спільно з представниками Державної екологічної інспекції у Донецькій області викрили незаконну схему вирубки та кронування дерев у місті Миколаївка на Донеччині. Дії зловмисників завдали місцевому бюджету збитків на загальну суму у 270 тисяч гривень. 

За даними представників проекту, до афери зі знищення зелених насаджень у місті можуть бути причетні посадовці міськради. Подробиці справи активісти виклали на сторінці спільноти у Фейсбуці.

"Попри те, що у міської ради є своє комунальне підприємство, навести лад у міському парку з деревами довірили СО ПАТ "Донбасенерго" "Слов’янська ТЕС". Коли держінспекція з'ясувала, що сухостій залишився, а здорові дерева у кількості 113 штук були спиляні та зникли з парку, представники ТЕС почали відхрещуватись – це не ми і хто це зробив – не знаємо. Отакої!

Між іншим, Державна екологічна інспекція у Донецькій області порахувала завдані державі збитки, і якщо СО ПАТ "Донбасенерго" "Слов’янська ТЕС" не доведе свою непричетність, відшкодовувати збитки доведеться саме їм.

Тут історія детективна. Як з'ясувалося, міське комунальне підприємство "Сервіскомуненерго" взагалі не проводило ніяких робіт з суцільним обрізанням крон дерев (так їх представники, принаймні, стверджують). Натомість представники підприємства​ бачили якогось чоловіка, який навіть з ними вітався, але хто такий – не знають, контактів не мають, це він зі своєю фірмою обкарнав дерева у місті! Отакої!!!

Де при цьому неподобстві була місцева влада? Може, представники влади, на яких покладено функції з благоустрою, зверталися до поліції ? Ні.

Чому? Як нам здається, влада Миколаївської ОТГ не тільки в "темі", а ще й в "долі".

P.S.:  Відокремлений підрозділ ГО "Стоп корупції" міста Святогірськ висловлює вдячність Державній екологічній інспекції в Донецькій області за співпрацю, в тому числі за швидке реагування на наш інформаційний запит, завдяки чому громадськість має можливість ознайомитися з матеріалами перевірки інспекцією фактів знищення зелених насаджень у місті Миколаївка  Донецької області)" – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, днями активісти "Стоп корупції" спільно з колегами з ГО "Еко Родина" викрили схему незаконного знищення дерев у місті Миколаївка Донецької області.

 

Інші новини

Коментарі