“СтопКор” викликав на ринг молодиків, які напали на активістів проекту біля незаконного будівництва у Гатному на Київщині

Активісти "Стоп корупції" встановили імпровізований ринг біля відділу продажів ЖК "Family" у селі Гатне, де на представників проекту напала група невідомих осіб. Правозахисник проекту В'ячеслав Гришко викликав нападників на двобій. Подробиці з місця поєдинку повідомили активісти "Стоп корупції".

"Поєдинок закінчився технічним нокаутом, оскільки нападники не знайшли у собі мужності вийти в ринг", – розповіли активісти проекту.

Нагадаємо, тиждень тому активісти "Стоп корупції" звернулись із заявою до поліції через нанесення тілесних ушкоджень з боку групи осіб під час проведення мирної акції біля незаконного будівництва у селі Гатне на Київщині. Представники проекту отримали численні забої та садна. Молодики повалили намет проекту та розбили мобільний телефон одного з активістів.

"Ми написали заяву про нанесення тілесних ушкоджень та завдання матеріальної шкоди. Активіста проекту Антона Клітного забрала швидка. Медики зможуть встановити ступінь тяжкості нанесених побоїв" – розповіли активісти "Стоп корупції".

Через два дні після нападу правозахисник "Стоп корупції" Антон Клітний потрапив до лікарні із гострим болем в області легенів. Чоловіка терміново прооперували.

Додамо, вранці 12 вересня на активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб під час мирної акції проти незаконного будівництва у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області. Молодики накинулись на представників проекту, застосували грубу фізичну силу, повалили та розгромили брендований намет. Інцидент стався біля відділу продажів ЖК Family у селі Гатне.

 

Інші новини

Коментарі