“СтопКор” відвідав публічний звіт заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України

Активісти "Стоп корупції" відвідали публічний звіт за 2017 рік заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України – Володимира Бондаря.
 Основні питання, за якими звітував заступник – розвиток та проблеми лісової галузі у 2017 році.

"Бондар наголосив про погіршення санітарного стану лісів, а саме поширення шкідників та хвороб лісу. Однією з основних проблем виокремив, що держава зовсім не фінансує галузь з 2016 року, а також не вкладає кошти в розвиток заповідного фонду.

Наразі ж лісове господарство, за його словами, фінансується особистими коштами галузі. За 2017 рік лісова галузь отримала чистого прибутку 471,9 млн гривень.

Головною наявною проблемою галузі є вирубка лісів, для припинення якої Бондар запропонував посилити державно-лісову охорону.
 Іншою проблемою зазначив збитки від численних пожеж за останні роки. 

І хоча заступник наголошує на проблемах з фінансуванням – 25 млн гривень, які виділялися з бюджету для ведення та утримання галузі – не були використані", – повідомили стопкорівці.

На питання журналістів чому склалася така ситуація, Бондар пояснив, що відповідний порядок використання коштів не був вчасно затверджений Міністерством аграрної промисловості.

"Наразі агентство працює над створенням лісового фонду, проведенням національної інвентаризації лісів та електронного обліку деревини", – додали журналісти проекту.

Коментарі