“СтопКор” відтепер в ефірі “Радіо 7” (США)

До офісу «Стоп Корупції» завітали ведучі радіостанції «Радіо 7 (США)» Євген Сарапулов та Дмитро Комаров. Команда проекту розповіла про весь спектр діяльності руху – від правозахисної і громадської роботи, журналістських розслідувань та юридичних механізмів протидії корупції.

«Корупція на державному рівні є в будь-якій країні. Проект «Стоп корупції» має на меті подолати прояви саме побутової корупції, з якою українці стикаються щодня. Тому для нашої команди дуже важливо формувати нову громадянську позицію в суспільстві – неприйняття корупції як явища", - зазначив координатор проекту Роман Бочкала. Він зауважив, що сьогодні саме США активно допомагає Україні подолати спрут корупції. Саме в ці дня велика делегація українських борців з корупцією на державному рівні поїхала переймати досвід американських колег.

Відомий ведучий міжнародного радіоефіру Євген Сарапулов, який прибув до Києва на кілька днів для проведення тренінгів для українських радіоведучих, зауважив важливість роботи команди «Стоп корупції».

«Викорінення корупції не лише на державному рівні, а навіть з менталітету українців – це дуже важлива справа, якою переймаються американці. У Штатах є свої дієві, напрацьовані роками технології та механізми запобігання і протидії корупції, якими американці готові ділитися з активістами з України. Ми можемо бути комунікаторами в цьому обміні думками та досвідом, - зазначив радіоведучий.

У США емігрантам з Росії та України важко адаптуватися через «звичку» вирішувати всі питання через хабарі. Вони, звичайно, вносять свою «корупційну складову» в побут американців. І цього беззаконня американці дуже бояться», - додав він. Американець російського походження підкреслив, що досвід «Стоп корупції» може бути цікавим у міжнародному радіоефірі та допоможе емігрантам з України адаптуватися до нових умов життя за кордоном.

Директор українського бюро «Радіо 7 (США)» Дмитро Комаров запропонував адаптувати телевізійні сюжети «СтопКору» для радіо та налагодити їхню трансляцію в міжнародному радіоефірі. Наразі команда «СтопКору» вирішує технічні питання для реалізації цієї ідеї.

«СтопКор» та «Радіо 7(США)» домовилися про налагодження тісної співпраці і комунікацій між українськими та американськими фахівцями з протидії корупції. Ідеться про участь команди «СтопКору» в прямому ефірі радіостанції, залучення американських фахівців для обговорення найрезонансніших корупційних справ, проведення інтерв'ю та обмін досвідом.
Наостанок «СтопКорівці» сфотографувалися з радіоведучими «Радіо7». У руках тримали прапори обох країн.

Учасники зустрічі сподіваються, що відтепер голос українських борців із корупцією гучно лунатиме не лише в Україні, а й за океаном – у США.

4 6

Коментарі