“СтопКор” відреагував на звернення жителів ЖК “Комфорт Таун” через викиди заводу поруч із житловими будинками

Представники ГО "Стоп корупції" провели зустріч із активістами ГО "Мешканці "Комфорт Таун", які звернулись до проекту через діяльність заводу у районі. За словами активістів, підприємство використовує у своїй роботі відходи та забруднює викидами повітря і довколишнє середовище. Подробиці у соцмережі виклав стопкорівець Богдан Хмельницький.

"У нашому офісі відбулась зустріч з представниками ГО "Мешканці "Комфорт Таун", які звернулись до нас наприкінці листопада. Уже не перший місяць жителі району скаржаться на отруйні викиди від діяльності заводу "Фанпліт", який займається виготовлення фанери.

Наразі робота тимчасово зупинена через відкриті проти заводу кримінальні провадження, проте уже найближчим часом він може відновити свою роботу. І знову підприємство буде наносити шкоду навколишньому середовищу.

Річ у тім, що згідно з нормами завод має використовувати як паливо газ. Та керівництво підприємства ігнорує вимоги закону і використовує різноманітні відходи.

На початку літа 2018 року завод хоче отримати дозвіл на продовження своєї діяльності, який видається на кілька років, і жителі "Комфорт Тауну" схвильовані, адже якщо підприємство продовжить роботи, у них не буде жодних важелів впливу.

Разом із активістами "Комфорт Тауну" ми скоординували свої подальші кроки, щоб в районі можна було нормально дихати, а керівництво заводу згадало про вимоги закону", – зазначив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький на своїй сторінці у соцмережі.

Коментарі