Активісти "Стоп корупції" встановили брендований намет у Шевченківському районі Києві по вулиці Олеся Гончара. У такий спосіб представники проекту інформують місцевих жителів про нову ініціативу. Ідеться про запуск осередків проекту у районах столиці.

"Жителі району поки що конкретних скарг не мають. Разом з тим всі позитивно беруть листівку та спілкуються із нами. Багато хто перепитує як із нами зв'язатись у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також сьогодні до нас підійшов чоловік, охочий долучитись до лав проекту і представляти "Стоп корупції" у Шевченківському районі", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що активісти "Стоп корупції" протягом тижня проводять роздачу листівок із закликом приєднатись до команди проекту серед жителів вулиці Олеся Гончара у Шевченківському районі Києва. Деталі акції повідомив активіст Володимир Циганов.

"Команда "Стоп корупції" запрошує усіх небайдужих жителів столиці приєднуватись до лав антикорупціонерів. Якщо у Вас активна громадська позиція, Ви виступаєте проти незаконного будівництва у місті, протестуєте проти вирубки парків та скверів, боретесь із чиновниками-корупціонерами в органах державної влади та місцевого самоврядування, із продажністю суддів, з хабарництвом у школах та медзакладах, заангажованістю правоохоронців – Вам до нас! Ми почали роздачу листівок із запрошенням приєднуватись до нашої команди з Шевченківського району Києва.

Ми пропонуємо усім охочим та небайдужим киянам, які вірять у свої сили та здатність змінити життя у столиці на краще та на місцевому рівні викорінити корупцію, вступати до лав ГО "Стоп корупції" та створювати осередки проекту у районах Києва", – зазначив активіст "Стоп корупції".

На підтримку усім охочим приєднатись до когорти антикорупціонерів працює згуртована команда професіоналів – юристів, правозахисників, активістів, які можуть надати кваліфіковану допомогу та консультацію у спірних питаннях та конфліктних ситуаціях.

Усім, хто хоче уже сьогодні стати членом нашої команди або створити осередок проекту у будь-якому районі столиці, пропонуємо звертатись за телефоном: 044 578 00 04.

 

Коментарі