“СтопКор” відкрив осередок у Броварах

Правозахисники, юристи та керівництво ГО «Стоп корупції» запустили новий осередок проекту у Броварах. Очолив місцевий офіс ГО «Стоп корупції» Роман Сімутін. 

«Координатори проекту розповіли активістам відокремленого підрозділу з Броварів про механізми та інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також поділилися досвідом роботи інших осередків.

Як приклад, наводили найрезонансніші розслідування та найгучніші справи за весь час роботи організації.
 Нові члени організації активно цікавилися, які існують шляхи вирішення проблем, як боротися з корупцією та якими можуть бути майбутні напрями діяльності підрозділу.

Основними проблемами активісти з Броварів виокремили боротьбу з піщаними браконьєрами, державні закупівлі та розбиті дороги міста. Наступним кроком для активістів будуть проводитися всеукраїнські тренінги для всіх осередків "Стоп корупції", де більш поглиблено розглянуть та розкажуть про юридичну, правозахисну та журналістську діяльність організації.

Координатори «Стоп корупції» Роман Бочкала та Богдан Хмельницький особисто приїхали підтримати членів Броварського осередку та надали своє напутнє слово. Також зазначили, що саме за сприяння регіональних підрозділів «Стоп корупції» вдається боротися з побутовою корупцією», – розповіла про подробиці відкриття представництва проекту у Броварах журналістка Дарина Ткачук.

Наразі по всій країні працює 30 осередків ГО «Стоп корупції».

Коментарі