“СтопКор” відкрив новий осередок проекту на Харківщині

Голова Харківського обласного осередку громадської організації "Стоп корупції" журналіст Сергій Медяник відкрив осередок проекту у Краснокутському районі. Очолив представництво організації борець за справедливість та адвокат із багаторічним досвідом Олег Дубинка. Подробиці повідомив журналіст Сергій Медяник.

"До нового місцевого осередку звернулися по допомогу жителі Краснокутська. Ми дізналися про корупційну діяльність у вищих державних закладах. Також нам розповіли, як тут заведено брати хабарі.

Ми одразу поїхали на місця злочину. Спочатку журналісти приїхали до краснокутського суду з вимогою прискорити винесення рішення та розібратись, чому працюють всього 2 судді (В'ячеслав Каліберда і його заступник) на весь Краснокутський район. Суддя вміло уникнув розмови з активістами. Додамо, що голова районного суду є родичем народного депутата Олександра Біловола. У минулому політик представляв у парламенті Партію регіонів і голосував за так звані диктаторські закони, які фактично призвели до кривавих подій у 2014 році. І дивно, що все це відбувається одночасно в окрузі, від якого до обласної ради було обрано чинного губернатора Харківщини Юлію Світличну.

Далі в районній державній адміністрації ми з'ясували, як держслужбовці незаконно заробляють на наданні адмінпослуг.

Потім журналісти прийшли до прокуратури, щоб дізнатись, чому передають слідчі справи до різних обласних прокуратур. І з'ясувати, як так склалося, що потерпілу за весь час слідства жодного разу не викликали до прокуратури, а на її десятки питань в офіційних листах прокуратура так і не відповіла.

А наостанок, після всіх переконань про законність зі сторони чиновників, активісти, виїжджаючи з населеного пункту, зупинили машину з краденим лісом, який незаконно вирубали та везли продавати",  розповів про результати поїздки журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Інші новини

Коментарі