У Миколаївці Донецької області школа № 1 у місті отримала перемогу у конкурсі та статус опорної. За даними святогірського осередку "Стоп корупції", відбір проходив не прозоро, а за навчальний заклад лобіювала голова новоствореної об'єднаної громади, міський голова Миколаївки Олена Цикунова.

Про це повідомив голова осередку проекту Володимир Рибалкін.

"Бути чи не бути? Саме таке питання 12.07.17дзижчало у головах членів комісії з вибору опорної школи Миколаївки Донецької області. На це ласе місце претендували одразу п’ять шкіл, серед яких основні фаворити – перша та третя. Якщо представники останньої намагаються вибороти собі право бути опорними зрозумілим шляхом проведення реформ всередині навчального закладу й кошти, обіцяні передовій alma mater, збираються витратити на оновлення та укорінення престижу, то "першачки" мають на меті щось своє. Не секрет, що першу школу Миколаївки пов’язують з діяльністю Олени Миколаївни Цикунової – голови створеної об’єднаної територіальної громади, яка полюбляє змінювати політсили як рукавички. Власне, у цій школі вона колись навчалася й нині є ризик, що виділені чималі гроші на розвиток освіти полетять не на закупівлю нових класів, ремонт чи облаштування, а посядуть чинне місце під подушками деяких людей.

У передвиборчому "релізі" Олени Миколаївни серед усіх обіцянок був пункт про те, що саме перша школа стане опорною в місті. Нині ж за ширмою чесного конкурсу, ймовірно, приховується саме її тактичне просування у лідери, хоча вибір має бути саме неупередженим й чесним. Хіба ж то? У відповідь на це голова ОТГ заявила, що буклет, який усі політики полюбляють підсовувати електоратові (і сама пані в тому числі), нічого не значить та, за фактом, жодних обіцянок за ним ніхто виконувати не зобов’язаний, тільки користати як дороговказ. Зазначимо також, що пані Цикунова не проводить громадські слухання, знаходячи за причину малий строк існування громади й непрописаність процедур (цікаво, чи складно без бюрократизму доносити новини й пропозиції до людей?), і це, на хвилинку, у новоствореній громаді, для якої прозорість і чесність перед мешканцями перш за все. Невже створення документів, для розробки яких, мабуть, відряджають кращих вчених Оксфорду, заважає простому спілкуванню з народом? Мабуть, в тому є потреба хіба що перед черговими виборами.

Дуже шкода, що під час презентації кандидатів на опорницю було слизько натякнуто, що окрема школа стала перед громадою у дурному світлі, навіть не змогла гідно себе продемонструвати тощо. Ми також скажемо, що деяка не дуже чесна людина може змінювати пріоритети, інтерпретувати як заманеться власну передвиборчу програму, забивати народові баки під час того, як їй ставляться конкретні питання. Хто б це міг бути? Й to be чесним виборам опорної школи в Миколаївці or not to be?", – написав голова святогірсткого осередку "Стоп корупції" та додав відео із процесом конкурсу.

Активіст піддає сумніву чесність та прозорість виборів опорної школи.

To be or not to be? Бути чи не бути? Саме таке питання 12.07.17дзижчало у головах членів комісії з вибору опорної школи Миколаївки Донецької області. На це ласе місце претендують одразу п`ять шкіл, серед яких основні фаворити – перша та третя. Якщо представники останньої намагаються вибороти собі право бути опорними зрозумілим шляхом проведення реформ всередині навчального закладу й кошти, обіцяні передовій alma mater, збираються витратити на оновлення та укорінення престижу, то «першачки» мають на меті щось своє. Не секрет, що першу школу Миколаївки пов`язують з діяльністю Олени Миколаївни Цикунової – голови створеної об`єднаної територіальної громади, яка полюбляє змінювати політсили як рукавички. Власне, у цій школі вона колись навчалася й нині є ризик, що виділені чималі гроші на розвиток освіти полетять не на закупівлю нових класів, ремонту чи облаштування, а посядуть чинне місце під подушками деяких людей.У передвиборчому «релізі» Олени Миколаївни серед усіх обіцянок був пункт про те, що саме перша школа стане опорною в місті. Нині ж за ширмою чесного конкурсу, ймовірно, приховується саме її тактичне просування у лідери, хоча вибір має бути саме неупередженим й чесним. Хіба ж то? У відповідь на це голова ОТГ заявила, що буклет, який усі політики полюбляють підсовувати електоратові (й сама пані в тому числі), нічого не значить й, за фактом, жодних обіцянок за ним ніхто виконувати не зобов`язаний, тількии користати як дороговказ. Зазначимо також, що пані Цикунова не проводить громадські слухання, знаходячи за причину малий строк існування громади й непрописаність процедур (цікаво, чи складно без бюрократизму доносити новини й пропозиції до людей?), і це, на хвилинку, у новоствореній громаді, для якої прозорість і чесність перед мешканцями перш за все. Невже створення документів, для розробки яких, мабуть, відряджають кращих вчених Оскфорду, заважають простому спілкуванню з народом? Мабуть, в тому є потреба хіба що перед черговими виборами. Дуже шкода, що під час презентації кандидатів на опорницю було слизько натякнуто, що окрема школа стала перед громадою у дурному світлі, навіть не змогла гідно себе продемонструвати тощо. Ми також скажемо, що деяка не дуже чесна людина може змінювати пріорітети, інтерпретувати як заманеться власну передвиборчу програму, забивати народові баки під час того, як їй задаються конкретні питання. Хто б це міг бути? Й to be чесним виборам опорної школи в Миколаївці or not to be?P.S.14 липня переможцем стала школа , яку лобіювала міський голова Миколаєвської ОТГ - Цикунова О.М.Шекспір відпочиває…

Publicado por Стоп Корупція М.Святогірськ Україна en Domingo, 16 de julio de 2017

Коментарі