“СтопКор” в оригінальний спосіб привітав керівництво Держлісагентства з Днем лісу

Активісти «Стоп корупції» розпиляли дерево та занесли колоду у будівлю Держлісагентства. У такий символічний спосіб представники проекту привітали керівництво відомства із Днем лісу.

Нагадаємо, на початку березня активісти «Стоп корупції» уже організовували акцію протесту під стінами Держлісагентства проти масового знищення українського лісу та тотальної корупції у лісовій галузі. Тоді під агентство представники проекту принесли бензопилу, тирсу та валюту.

Нелегальна вирубка лісу в Україні досягла критичного рівня: знищено третину лісу. Площа незаконної вирубки склала 26 тис. куб. м лісів у 2017 році, а завдані державі збитки оцінюються в 157,5 млн грн. Чому Держлісагентство залишається бездіяльним? Невже чиновники не бачать розкрадання? Чи корупція робить їх сліпими? За 2017 рік зафіксовано понад 3500 випадків хабарництва працівників лісових господарств!», – зазначили організатори акції.

Активісти «Стоп корупції» закликали керівника відомства Бондаря зупинити хабарництво у лісовій галузі.

«Лісагентство не може зберегти не тільки цінний ліс, а й цінні кадри! На керівні посади призначають осіб без профільної освіти або з кримінальним минулим або пенсіонерів силових структур. Натомість фахівців у лісовій галузі безпідставно звільняють. У 2017 році під різними приводами звільнено більш як 3000 кваліфікованих працівників.

Геть непрофесіоналів-хабарників з лісгоспів!

Нефаховість керівного складу лісової галузі доводить факт невмілого використання ресурсів. У 2017 році в Державному бюджеті передбачено 25 млн грн для ведення лісового господарства, які через недбалість керівництва Держлісагентства не використані та повернуті до бюджету», – додали учасники акції зі «Стоп корупції».

Коментарі