“СтопКор” упіймав мера Чорноморська на прогулі

"Мер міста Чорноморська Валерій Хмельнюк з невідомих причин пропустив прийом громадян та не з'явився на робочому місці. Прогул з боку високопосадовця зафіксували активісти "Стоп корупції", які прийшли на зустріч із мером у міськраду Чорноморська.

"Підлеглі міського голови не змогли нам пояснити, чому їхнього керівника немає на робочому місці. Отож ми звернулися до місцевого управління поліції з вимогою до начальника встановити причини пропуску роботи високопосадовцем та накласти на нього дисциплінарне стягнення", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, раніше мера міста Чорноморська, що на Одещині, закрився від журналістів "СтопКору" у службовому кабінеті. Команда проекту хотіла розпитати очільника міста про корупційну діяльність його підлеглої-начальниці відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Олени Липач.

"Міський голова забарикадувався від "СтопКору" у своєму кабінеті. Проте журналістам вдалося поспілкуватись із заступником мера. Ми показали чиновнику відеоматеріал з усіма корупційними подвигами чиновниці Липач. Та на посадовця відео не справило враження, йому потрібні докази від правоохоронців. До слова, з моменту виходу розслідування про земельних "рішал" минув майже рік, а віз і нині там. Липач продовжує працювати, а в поліції анічичирк", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Стопкорівці завітали в гості й до самої Липач, начальниця відділу ДАБІ виявилась негостинною і заховалась від журналістів за броньованими дверима кабінету.

Активісти встановили під будівлею міської ради Чорноморська намети та проводять виїзну громадську приймальню.

Нагадаємо, журналісти "СтопКору" викрили цілий сімейний підряд, який у припортовому Чорноморську промишляє видачею липових дозволів на нелегальні прибудови. Автор розслідування Олександр Мамай через інсайдерів у Чорноморській міськраді розкрив усі злочинні схеми начальниці відділу ДАБІ Олени Липач, її чоловіка та помічника-"рєшали". Окрім продажних чиновників, які за гроші "узаконюють" нелегальні будівлі, у Чорноморську існує кілька схем з отримання землі в обхід законів.

 

Інші новини

Коментарі