“СтопКор” у спецрепортажі покаже приховану правду про пастора “Відродження” Мунтяна

У новому випуску "СтопКору" команда проекту покаже унікальне та сенсаційне розслідування про земну діяльність духовного центру "Відродження" та її очільника Володимира Мунтяна. Навколо пастора у суспільстві та на медіа просторах точаться справжні пристрасті. Мунтяна звинувачують одразу в кількох гріхах – шахрайство, маніпуляції на богослужіннях та, головне, у зв'язках зі скандально відомим Сандеєм Аделаджою, який наживався на довірі та вірі людей.

Але на відміну від розрізнених пліток, аматорських зйомок в ютубі та неперевірених фактів, що були в ЗМІ, "СтопКор" має ексклюзивний матеріал, якого досі на телебаченні на було. Координатор проекту та журналіст Роман Бочкала провів цілий день з Мунтяном. Під прицілом відеокамер пастор розповів усю правду про себе та про свою паству.

"Загальне наше дослідження тривало не один день. Ми намагалися вірити лише власним очам та бути скептичними. Слухали серце, але користувалися виключно логікою та фактами. Залучили навіть експертів, які займаються релігійними напрямками десятки років. Шукали свідків. І не знайшли нічого кращого, аніж цитата з Євангелія від Матвія:

Итак по плодам их узна́ете их.
Бо вибір кожен робить сам", – інтригує журналістка "СтопКору" та співавторка спецрозслідування Наталя Мальцева.

Не пропустіть сьогодні о 22.15 на 5 каналі.
Повірте, такого ви ще не бачили.

Коментарі