“СтопКор” у рамках антикорупційного рейду на Черкащину викрив схему захоплення землі в області за участі депутата міськради Семененка

Депутат Уманської міської ради трьох скликань підряд Сергій Семененко фігурує у схемі незаконного захоплення 120 гектарів земель запасу у селі Кочержинці. 

За даними місцевих активістів "Стоп корупції", аферу провертають через РДА та Держкомзем Черкащини. Подробиці представники проекту розкрили під час антикорупційного рейду в регіоні.

"Будучи засновником підприємства КФП "Октан", яке орендувало землі  в  с. Кочержинці, Семененко здійснює разом зі своїми бізнес-партнерами Цебрієм О.В. та Чинчиком І.В. схему по захопленню земель запасу – 120 га. Провертають цю аферу в Уманській райдержадміністрації та Держкомземі Черкаської області. Розподіляють землю між своїми родичами та працівника підприємства ТОВ "Круїз-Авто", всього 57 земельних ділянок.

Отримали цілими сімействами земельні ділянки по 2 гектари, хоча то садок і згідно із законодавством він повинен розподілятися лише по 0,15 сот. Було порушено кримінальне провадження, але 16.06.2017 року його закрили", – розповіли активісти "Стоп корупції.

Додамо, що наразі команда проекту з усіх регіонів країни перебуває на Черкащині та проводить антикорупційний рейд.

 

Коментарі