“СтопКор” у Кременчуці викрив незаконну газову заправку

Активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу викрили незаконну газову заправку у Кременчуці. Представники проекту зафіксували цілу низку порушень у роботі точки та добились відкриття кримінального провадження проти бізнесменів. Подробиці повідомив активіст проекту Роман Литвин.

«Після того, як нами було встановлено наявність даної АГЗП, ми зробили контрольну закупку і встановили, що діяльність здійснює ТОВ «Есканда» та виявили ряд порушень:

  1. Продають газ метан посеред міста, а він дуже небезпечний!
  2. Нехтують правилами техніки безпеки.
  3. Продають продукцію, яка є небезпечною та не відповідає нормативно-правовим актам.
  4. Частина обладнання не має дозвільних документів з державної охорони праці.
  5. Газ не має сертифікатів якості!
  6. Немає документів, які б вказували на походження газу, а тому можна вважати, що він є контрафактним!
  7. Немає обчислювального обладнання, на якому б кожен покупець міг би бачити кількість купленого газу, а касири невідомо яким чином вираховують кількість, тому кожен споживач може бути ошуканим!

АГЗС здійснює діяльність на території АТП 15307.

Хоча, по суті, місце реєстрації та місце здійснення діяльності та всі наявні дозволи видані на місто Ромни Сумської області, в чому можна переконатися, переглянувши чек! Купляли в Кременчуці, а чек дали – «місто Ромни», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Активісти «Стоп корупції» викликали на місце СОГ та написали заяву за усіма фактами порушень. У результаті було відкрито кримінальне провадження за ст. 272 ККУ.

Коментарі