“СтопКор” у ході спільного рейду з Укртрансбезпекою зловив перевантажені авто

У ході спільної перевірки активісти «Стоп корупції» разом з представниками «Укртрансбезпеки» зафіксували порушення габаритно-вагових параметрів з боку водіїв вантажівок. Рейд проводили на стаціонарному посту у Борисполі на Київщині.

«У ході спільної перевірки порушники отримали штраф за перевищення габаритно-вагових параметрів, а також за порушення режиму праці та відпочинку», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, днями активісти «Стоп корупції» спільно з представниками Укртрансбезпеки почали спільні рейди з контрольного зважування багатотонних вантажівок для протидії псуванню дорожнього покриття. Наразі проводять перевірку на Бориспільській трасі поруч із селом Олександрівка.

Поки що порушень серед перевізників учасники спільного рейду не виявили.

Нагадаємо, раніше у рубриці «Стоп корупції» в дії» журналісти розповіли про новації в роботі Укртрансбезпеки. Голова відомства Укртрансбезпеки Михайло Ноняк повідомив про впровадження вагового контролю на дорогах, посиленню штрафів для порушників норм транспортних перевезень, посилення штату кваліфікованими працівниками та придбання сучасних технічних засобів роботи.

 

«Ми підтримуємо плани служби та сподіваємось, що голові відомства вдасться реалізувати усі амбітні задуми. Зауважимо, що ми неодноразово співпрацювали зі службою під час рейдів серед великогабаритного транспорту. Разом фіксували перевищення лімітів із вантажності. Після таких перевірок водії-порушники отримали штрафи, а, зокрема, на ділянці Житомирської траси почали активно працювати пункти для моніторингу порушень серед великогабаритного транспорту», – зазначили у «Стоп корупції».

Коментарі