“СтопКор” став свідком знищення у Києві відомої фабрики Воронін

Фабрику з пошиття чоловічого одягу Voronin штучно доводять до банкрутства, майно розпродають, а трудовий колектив – скорочують. Без роботи можуть залишитись 350 людей, а саму фабрику виставили на продаж як складські приміщення. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», до яких звернулись працівники фабрики. 

«За словами колективу «Voronina» обладнання фабрики систематично розпродавали, а саме приміщення виставили на продаж як складські приміщення. Подейкують, що на місці відомого виробництва може з’явитись продовольчий магазин. Останньою краплею для колективу стали збори акціонерів, на яких людям запропонували за безцінь продати свої акції. Більшість працівників відали «Voroniny» по 30 років життя.

На зборах акціонерам стало відомо, що компанію оцінюють у 2 мільйони, а на сайті з продажу нерухомості її виставили за понад 8 мільйонів. Люди твердять, що за всім стоїть дочка Вороніна, яка зараз живе за кордоном. Обурені люди, які фактично з травня залишають без роботи, уже звернулись до голови уряду по допомогу. Ми будемо слідкувати за цією ситуацією», – розповіла журналістка «СтопКору» Алевтина Яременко.

Бренд Voronin був заснований в 1961 році Михайлом Вороніним – одним з найвидатніших українських модельєрів, якого називали Метром чоловічого костюма. Всесвітнє визнання отримав завдяки створенню унікального макетно-жилетного методу пошиття костюму без примірок. Продукція бренду виготовляється на власному виробництві швацькій фабриці Voronin, яка є одним з лідерів швацької промисловості. Торгова мережа представлена у більш ніж 80 фірмовими магазинами в Україні, країнах СНД та Європі.

Коментарі