“СтопКор” став свідком затримання одразу трьох корупціонерів на Одещині

Голова Херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман взяв участь в оперативних заходах із затримання на хабарі одразу трьох посадових осіб із різних відомств на Одещині.

Подробиці активіст повідомив з місця подій.

"Оперативники Управління захисту економіки в Одеській області ДЗЕ Нацполіції спільно з військовою прокуратурою Південного регіону України на неправомірній вигоді затримали виконувача обов'язків начальника управління санепіднагляду Одещини. Жінка вимагала винагороду у 80 тисяч гривень за погодження дозвільних документів на викид небезпечних речовин від діяльності АЗС.

Також в.о. начальника одного зі структурних підрозділів обласного управління Держпродспоживслужби та інженер відділу міського управління цієї ж служби одержали хабар за видачу дозвільних документів на роботу автозаправних станцій. Керівник підрозділу одержав 8 тисяч гривень, а інженер – 5", – розповів голова Херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман.

"На мою думку, це досить показова серія затримань, яка свідчить про ефективну і нищівну боротьбу з корупцією в регіоні. Тут ми об'єднали свої зусилля спільно з представниками одеського осередку "Стоп корупції", – додав активіст.

Коментарі