“СтопКор” став свідком того, як спритники у формі Нацдружини спробували зламати будпаркан на Осокорках

Тридцятеро молодиків у формі Національної дружини намагались повалити паркан навколо будівництва на житловому масиві Оскорки у Києві. Дії зловмисників зупинили представники спецпідрозділу Нацполіції – бійці тактично-оперативного реагування. Свідками подій стали активісти «Стоп корупції». 

«Група молодиків намагалась повалити будпаркан навколо майданчика, де ТОВ «Аркада» хоче звести електропідстанцію. У компанії є усі необхідні дозвільні документи на проведення робіт. Натомість представники ГО «Екопарк Осокорки» хочуть, щоб ділянку біля озера лише упорядкували та не забудовували», – розповіли деталі справи активісти «Стоп корупції».

За усіма фактами порушень активісти проекту звернулись із заявою до поліції. У діях спритників стопкорівці вбачають порушення статті 206 ККУ.

«Коли Нацдружини опиняюся під твоїм домом на Осокорках, отримують рознарядку, як ламати паркан на забудові озер, і що треба вправитися за 10 хвилин і втікати, доки не приїхала поліції, а тобі, блін, треба бігти в інше місце. Де теж очікується можлива бійка за участі теж представників націоналістичних сил через незаконну забудову Московського патріархату. Ну як розірватися?

П.с. я поїхала, а поліція приїхала раніше, ніж почали ламати паркан. Далі буде», – про це на своєму Фейсбуці написала журналістка видання «Українська правда» Мар’яна П’єцух, яка живе на Осокорках і стала свідком подій.

Нагадаємо, раніше активісти «Стоп корупції» розібрались у суперечці, що виникла між забудовником ТОВ «Аркада» та представниками ГО «Екопарк-Осокорки». Місцеві жителі протестують проти будівництва електропідстанції біля озера по вулиці Чавдар у районі. У виконавця робіт є усі необхідні дозвільні документи, зокрема, і від управління водних ресурсів на будівництво біля водойми. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції», які поспілкувались із представниками обох сторін суперечки.

«Місцеві жителі наполягають на тому, щоб територію біля озера взагалі не забудовували, а лише упорядковували. За словами представників ГО «Екопарк Осокорки», люди хочуть бачити на цьому місці зону відпочинку. За їхніми словами, у Генплані до 2022 року на цій території не передбачене жодне будівництво. Натомість у ТОВ «Аркада», яке хоче зробити по вулиці Чавдар електропідстанцію, є на руках усі відповідні дозволи. Представники товариства показали нам усі необхідні документи», – розповіли активісти "Стоп корупції".

Коментарі