“СтопКор” став свідком того, як більшість акціонерів “Херсонбуду” ігнорувала збори за участі скандального Сальдо

На позачергові збори "Херсонбуду" зареєструвалось 7 акціонерів, які є власниками 13% голосуючих акцій. Більшість акціонерів не прийшли через скандал навколо втечі від правосуддя та тюремного ув’язнення в Домініканській республіці акціонера компанії, екс-мера Херсону та нинішнього депутата міської ради Володимира Сальдо.

Про це повідомили активісти "Стоп Корупції", які слідкували за зборами.

"Ці збори були позачерговими, оскільки в квітні 2017 року на чергових зборах робота правління була оцінена як задовільна. Утім, позачергових зборів вимагала частина акціонерів, підбурюваних Сальдо. Отже, Наглядова рада прийняла рішення зібрати акціонерів попри численні порушення в подачі заявок на проведення зборів.

Цього разу збори проводились не в офісі "Херсонбуду", оскільки сама будівля захоплена рейдерами" – повідомляють активісти.

"Збори не відбулися. Зареєстровані акціонери володіють лише 13% голосуючих акцій.. Хочу закцентувати, що збори були призначено за всіма нормами законодавства, всі акціонери були вчасно повідомлені. Акціонери, які володіють іншими 87% акцій, назвали ці збори несвоєчасними та недоцільними в умовах, коли майно компанії обманним шляхом перейшло в руки рейдерів", – прокоментував ситуацію глава наглядової ради "Херсонбуд" Борис Сандик.

Нагадаємо, влітку 2017 року в Херсоні відбулось гучне рейдерське захоплення. Група осіб під керівництвом екс-регіонала Володимира Сальдо сфальсифікувала документи власника та уклала договір купівлі-продажу корпоративних прав. Слідство за фактом злочину триває.

Коментарі