“СтопКор” став свідком спроби знищення у суді ДП “Артемсіль”

З ДП «Артемсіль» через суд намагаються стягнути 89 мільйонів гривень на користь компанії «Пам’ять». Йдеться про нібито невиконання умов договору між тодішнім в.о. директора підприємства-монополіста Олександром Степаненком і компанією його брата. Про це стало відомо журналістам «СтопКору», які слідкували за розглядом справи у суді. Подробиці журналіст Артем Лагутенко виклав у своєму Фейсбуці.

«На цьому фото судове засідання у справі про стягнення з ДП «Артемсіль» на користь компанії «Пам'ять» 89-ти мільйонів гривень. Якщо держпідприємство програє, саме його існування буде під питанням (монополіста, на секундочку). І хоча справа резонансна, а приводом для неї стали кабальні умови договору між тодішнім в.о. директора «Артемсолі» Олександром Степаненком і компанією його брата, на судовому засіданні з громадськості та журналістів була лише знімальна група «Стоп корупції». Нинішній в.о. директора «Артемсолі» Вікторія Луценко вже друге засідання поспіль втікає від нас. А адвокат «Артемсолі» на питання суду «чого ж керівництво держпідприємства підписало такий договір?» навіть не обмовилась про родинні стосунки підписантів.

Тільки мені здається, що держпідприємство зливають?

Теза для роздумів: Вікторія Луценко – люстрована чиновниця з команди Клюєва. Ось і думайте», – написав у своєму Фейсбуці журналіст «СтопКору» Артем Лагутенко.

https://www.facebook.com/arey.nobody/posts/1872799179419195

Коментарі