“СтопКор” став свідком спроби протягування скандальних ініціатив владою Донеччини

Активісти святогірського осередку «Стоп корупції» разом із представниками громадських організацій Донеччини навідалися до м. Лиман на чергове засідання виконавчого комітету Лиманської ОТГ. Серед питань, які збирались розглядати у Лимані – ліквідація громадської ради при виконавчому комітеті Лиманської ОТГ та непрозоре створення народної поліції.

Подробиці розповіли стопкорівці зі Святогірська.

«Питання у порядку денному обурили громадськість Донбасу.

На вході до зали засідань невідомі особи бандитського вигляду, які явно діяли за вказівками влади та за згодою поліції, спробували не допустити активістів до зали засідань. Сталися сутички. Після штовханини, яку влаштували провладні «тітушки», активістами вдалося потрапити на засідання виконкому. Саме їхня активна громадянська позиція не дозволила згорнути демократичні починання у молодій громаді – спочатку з порядку денного було знято питання про ліквідацію громадської ради, згодом було знято питання про створення незрозумілого громаді формування народної поліції.

Наслідки згортання демократичних принципів всім нам добре відомі. На жаль, влада Лиманської ОТГ не робить висновки...», – розповіли активісти зі Святогірського осередку «Стоп корупції».

Коментарі