“СтопКор” став свідком спецоперації військової прокуратури та СБУ із зупинки нелегального постачання зброї із зони АТО у Білу Церкву

Журналісти "СтопКору" стали свідками спецоперації із вилучення зброї, яку спільними силами підготували та реалізували представники Військової прокуратури та СБУ у Білій Церкві. Місцевий житель через кур'єрську службу отримував пакунки від друга із зони проведення АТО. У посилках містились набої та гранати РГН.

Подробиці повідомила журналіст Анастасія Глуцька.

"Співробітники СБУ та Військової прокуратури отримали інформацію про канал постачання зброї із зони АТО до Білої Церкви. За лічені дні правоохоронці підготувались для проведення спецоперації із зупинки нелегального постачання на мирну територію України. Ми стали свідками затримання чоловіка, який виступав у ролі посильного. Йому друг під виглядом особистих речей передавав через кур'єрську службу нібито свої особисті речі. У коробці були 7 гранат РГН та 600 набоїв різного калібру.

У будинку "посильного" правоохоронці знайшли ще два пакунки із тротиловими шашками та набоями. Вночі того ж дня співробітники СБУ та Військової прокуратури вийшли на слід та затримали  в одній з військових частин у Новограді-Волинському і самого постачальника зброї. Зловмиснику загрожує покарання, передбачене ст. 263 ККУ "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

За цією статтею він може провести у тюрмі до 5 років. У разі якщо з'ясується, що чоловік крав зброю із військової частини, йому "світить" до 10 років за ґратами", – розповіла журналістка "СтопКору", яка була свідком спецоперації правоохоронців.

 

Коментарі