“СтопКор” став свідком нелегітимної сесії у Святогірську на Донеччині, під час якої у депутатський корпус протягнули батька відомого політика

Активісти "Стоп корупції" стали свідками проведення нелегітимної сесії Святогірської міської ради. Збори провели без кворуму, з порушеннями процедур регламенту. Під час так званої сесії ухвалили 43 рішення, серед них земельні питання. Окрім того, до складу депутатського корпусу включили батька відомого нардепа.

Подробиці розповіли представники місцевого осередку "Стоп корупції".

"Керівна у місті Святогірськ політична  партія "Наш край" не знайшла в собі мужність сісти за стіл переговорів зі своїми опонентами,  щоб нарешті зібрати легітимну сесію, яка була запланована на 15 серпня 2017 року.

Замість  цього  правляча "еліта", яка зібралась у сесійній залі о 10 годині,   додала до сімох присутніх депутатів  депутата Мороза В.С., який не реєструвався для участі у сесії, Дзюба оголосив, що є кворум і......розпочав "сесію".

Оскільки двічі !!! (у перерві та по закінченню пленарного засідання) керівнику відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Володимиру Рибалкіну   секретар Святогірської міської ради Божко  Т. В. відмовила в ознайомлені з  листом реєстрації депутатів, "Стоп корупції" вважає, що лист або підроблений і налічував 8 депутатів, або сесія була неправочинна, бо  зареєстрованих депутатів було 7.  В зв'язку з подіями, які відбувалися у сесійній залі Святогірської міської ради 15.08.2017 року, "Стоп

корупції" приймає рішення  не транслювати відеозапис на широкий загал, а готовий надати його правоохоронним органам, СБУ, оскільки вбачає в проведенні неправочинної сесії дії, спрямовані на повалення конституційного ладу(ст.109 ККУ)", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

 

Коментарі