“СтопКор” спіймав керівника інспекції ДАБК Львова на прогулі

Активісти "Стоп корупції" зафіксували факт дисциплінарного правопорушення з боку керівника інспекції ДАБК міста Львова Володимира Цабака. У розпал робочого дня посадовця з невідомих причин не було на робочому місці. Активісти проекту викликали до установи поліцію та зафіксували факт прогулу очільника інспекції ДАБК міста.

"Ми приїхали до керівника інспекції ДАБК Львова Володимира Цабака по коментар щодо численних фактів порушення містобудівних норм під час будівництва будинків та цілих житлових кварталів. Проте посадовця не було на робочому місці. Ми марно прочекали на нього протягом кількох годин. Працівники установи не змогли надати інформацію про місцеперебування свого керівника, пройти до кабінету Цабака ми не змогли, оскільки в ДАБК діє пропускна система за магнітними картками.

Ми викликали поліцію, написали заяву, у якій вказали на факт дисциплінарного порушення – прогулу з боку Цабака, а також порушення прав громадян та журналістів", – зазначив керівник правозахисного блоку ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Коментарі