“СтопКор” спільно з жителями Гаврилівки викрив “ноу-хау” із захоронення відходів місцевою птахофабрикою

ТОВ «Комплекс Агромарс», яке реалізовує продукцію ТОВ «Гаврилівські курчата», зсипає тушки мертвих тварин у траншеї, трупи змішують із тирсою, а вирви зрівнюють із землею. Про такий метод захоронення відходів виробництва стало відомо активістам «СтопКору» та жителям села Гаврилівка під час чергового викриття незаконних дій птахофабрики із забруднення довкілля. 

«Взимку виробник використовував спосіб так званого дискування відходів, за машиною, яка з цистерни зливала непотріб, їхав трактор, який переробляв землю спеціальними дисками. Цього разу зловмисники вигадали інше ноу-хау», – розповідають місцеві жителі.

На своїй сторінці у соцмережі жителька Гаврилівки оприлюднила відео з місця захоронення та поділилась враженнями від побаченого.

Нагадаємо, раніше активісти «Стоп корупції» стали свідками того, як у селі Гаврилівка місцева птахофабрика масово викидає тушки мертвих тварин. За даними представників проекту, звалища з трупів створює ТОВ «Комплекс Агромарс», яке реалізовує продукцію ТМ «Гаврилівські курчата». Представники проекту пікетували підприємство та навідались за роз’ясненням ситуації до голови села.

«Ми на власні очі побачили жахливе видовище – сотні тушок тварин, таких звалищ на території села кілька. Стоїть страшенний сморід. Усе це йде у ґрунтові й стічні води. Ситуація набирає катастрофічних обертів. Ми звернулись до місцевої влади. Голова села висловив готовність боротись із порушеннями в роботі птахофабрики. Ми плануємо звертатись у компетентні органи та служби», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Коментарі