“СтопКор” спільно з “Укртрансбезпекою” проводить рейд вантажівок на Житомирській трасі

Активісти «Стоп корупції» у рамках домовленостей із «Укртрансбезпекою» проводять спільний рейд з представниками служби на Житомирській трасі. Перевіряльники контролюють дотримання габаритно-вагових параметрів з боку водіїв вантажівок. Подробиці рейду повідомили активісти «Стоп корупції». 

«Ми відстежували ситуацію на пункті вагового контролю на 36 кілометрі Житомирської траси, поруч із селом Березівка. Через погодні умови сьогодні на трасі дуже мало вантажівок. За останню годину на ваги їх загнано з десяток. Перевантажень поки що не зафіксовано.

Спілкувалися з водіями, яких зупиняли працівники Укртрансбезпеки, вони позитивно ставляться до даних заходів», – розповіли активісти «Стоп корупції».

«У ході спільної перевірки порушники отримали штраф за перевищення габаритно-вагових параметрів, а також за порушення режиму праці та відпочинку», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, днями активісти «Стоп корупції» спільно з представниками Укртрансбезпеки почали спільні рейди з контрольного зважування багатотонних вантажівок для протидії псуванню дорожнього покриття. Наразі проводять перевірку на Бориспільській трасі поруч із селом Олександрівка.

Поки що порушень серед перевізників учасники спільного рейду не виявили.

Нагадаємо, раніше у рубриці «Стоп корупції» в дії» журналісти розповіли про новації в роботі Укртрансбезпеки. Голова відомства Укртрансбезпеки Михайло Ноняк повідомив про впровадження вагового контролю на дорогах, посиленню штрафів для порушників норм транспортних перевезень, посилення штату кваліфікованими працівниками та придбання сучасних технічних засобів роботи.

«Ми підтримуємо плани служби та сподіваємось, що голові відомства вдасться реалізувати усі амбітні задуми. Зауважимо, що ми неодноразово співпрацювали зі службою під час рейдів серед великогабаритного транспорту. Разом фіксували перевищення лімітів із вантажності. Після таких перевірок водії-порушники отримали штрафи, а, зокрема, на ділянці Житомирської траси почали активно працювати пункти для моніторингу порушень серед великогабаритного транспорту», – зазначили у «Стоп корупції».

Коментарі