“СтопКор” спільно з “Укртрансбезпекою” проводить рейд вантажівок на Житомирській трасі

Активісти «Стоп корупції» у рамках домовленостей із «Укртрансбезпекою» проводять спільний рейд з представниками служби на Одеській трасі. Перевіряльники контролюють дотримання габаритно-вагових параметрів з боку водіїв вантажівок. Подробиці рейду повідомили активісти «Стоп корупції».

«Не доїжджаючи до точки вагового контролю, працівниками «Укртрансбезпеки» було зупинено вантажівку з очевидними ознаками перевантаження та з порушенням габаритів.

Водій не хоче заїжджати на ваги.

Ми викликали поліцію для фіксації та забезпечення законності, чекаємо», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, на початку березня у ході спільної перевірки активісти «Стоп корупції» разом із представниками «Укртрансбезпеки» зафіксували порушення габаритно-вагових параметрів з боку водії вантажівок. Тоді рейд проводили на стаціонарному посту у Борисполі на Київщині.

«У ході спільної перевірки порушник отримали штраф за перевищення габаритно-вагових параметрів, а також за порушення режиму праці та відпочинку», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» спільно з представниками «Укртрансбезпеки» почали спільні рейди з контрольного зважування багатотонних вантажівок для протидії псуванню дорожнього покриття.

Додамо, раніше у рубриці «Стоп корупції» в дії» журналісти розповіли про новації в роботі «Укртрансбезпеки». Голова відомства «Укртрансбезпеки» Михайло Ноняк повідомив про впровадження вагового контролю на дорогах, посиленню штрафів для порушників норм транспортних перевезень, посилення штату кваліфікованими працівниками та придбання сучасних технічних засобів роботи.

«Ми підтримуємо плани служби та сподіваємось, що голові відомства вдасться реалізувати усі амбітні плани. Зауважимо, що ми неодноразово співпрацювали зі службою під час рейдів серед великогабаритного транспорту. Разом фіксували перевищення лімітів із вантажності. Після таких перевірок водії-порушники отримали штрафи, а, зокрема, на ділянці Житомирської траси почали активно працювати пункти для моніторингу порушень серед великогабаритного транспорту», – зазначили у «Стоп корупції».

Коментарі