“СтопКор” слідкує за апеляцією у справі власників”Гаврилівських курчат”

Активісти «Стоп корупції» слідкують за апеляцією у справі щодо зміни запобіжного заходу для затриманих за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»). Під Апеляційним судом Київської області зібралась так звана група підтримки бізнесменів, у залі судових засідань не проштовхнутися. Про це повідомляють з місця подій активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, 8 червня власників підприємства з виробництва курятини «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») заарештовано на 60 діб із правом застави.

Таке рішення ухвалив Печерський суд.

Печерський суд обрав власнику агрохолдингу екс-нардепу Партії регіонів Євгену Сігалу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з альтернативою внесення застави у розмірі 80 млн грн.

Співвласниця холдингу "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата") Марина Сігал заарештована на 60 діб із можливістю  внесення застави у розмірі 90 млн грн.

«Ще одну особу, керівника структурного підрозділу підприємства, за нашими даними, виконавчого директора Марченко, заарештовано на 2 місяці із правом звільнення під заставу у 84 млн грн.

Нагадаємо, власників відомої птахофабрики «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») правоохоронці затримали за підозрою в організації пташиного могильника та забрудненні навколишнього середовища на Київщині.

Ідеться про численні факти порушень правил екологічної безпеки та санітарних норм аграрним холдингом, який замість переробки та утилізації, організував утилізацію відходів шляхом їх захоронення на земельних ділянках та створення сміттєзвалищ-могильників.

Крім того, підприємство викидає в повітря надмірний об'єм забруднюючих речовин.

Додамо, що команда «Стоп корупції» неодноразово виїздила на прохання місцевих жителів у село Гаврилівка та на власні очі бачила місця захоронення тушок мертвих тварин.

Коментарі