Фармфірма народного депутата Загорія, яка намагається відсудити житло у працівників "Дарниці", передала так званий борг компанії, яка співпрацює з країнами-партнерами агресора РФ. З людей вимагають виплати, які вони нібито завинили через різницю у курсі.

Власники квартир роками намагаються відвоювати законне право на житло і отримати акти на квадратні метри, дехто з працівників просто на доживає до справедливого вироку суду.

Подробиці із зали апеляційного суду Києва повідомили журналісти "СтопКору".

"Розуміючи безглуздість своїх вимог, злодії заявили, що передали права на борг пенсіонерів компанії "Інвест-груп".

А ця компанія була помічена у фінансовій співпраці з компаніями країн-союзників агресорів з РФ.

Та обидва засідання були перенесені по вині сторони компанії. Вони не надали всіх документів", – передали із зали суду активісти проекту.

"Багатій-нардеп, власник фармацевтичної компанії "Дарниця" Гліб Загорій шахрайськими та рейдерськими діями намагається обібрати чесних пенсіонерів, котрі десятиліттями, а дехто поколіннями пропрацювали на підприємстві "Дарниця". Люди за тяжко зароблені кревні чесно придбали житло в побудованому компанією будинку. Та вже 20 років не можуть в компанії отримати акти на квартири.

Загорій, намагаючись нажитися на бідних ветеранах праці, через суд прагне незаконно здерти з власників квартир значні кошти, посилаючись на шахрайські умови договору купівлі-продажу квартири. Вартість квартир підв'язують до вигаданої Загорієм неіснуючої грошової одиниці – так званої умовної одиниці.

"Стоп корупції" не дозволить злодію Загорію обібрати чесних пенсіонерів та вигнати їх на вулицю", – зазначають журналісти "Стоп корупції".

Додамо, що народний депутат Гліб Загорій мешкає в елітному районі Києва у квартирі площею у 450 квадратних метрів вартістю у мільйони доларів, володіє елітним автопарком та цілим арсеналом зброї. Про це свідчить декларація політика. Та це не заважає Загорію вимагати гроші за квартири у працівників фармфірми "Дарниця".

Коментарі