“СтопКор” слідкував за судом у справі піщаних нелегалів з Трипілля на Київщині

Активісти "Стоп корупції" слідкували за судовим процесом у справі піщаних браконьєрів з ТОВ "Орія", які проводили незаконний видобуток у Трипіллі Київської області. Фірма незаконно займає земельну ділянку на березі Дніпра та провадила нелегальний бізнес. Подробиці із зали Київського апеляційного господарського суду повідомили активісти "Стоп корупції".

"Суд виніс рішення про перерву до 26.02.2018 на 11:10. Із зобов'язанням позивача КСП "Орія" надати документи на землю", – повідомили активісти.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року баржу, яку браконьєри з нелегальної піщаної точки у Трипіллі на Київщині використовували для видобутку надр, відшвартувала водна поліція, трактор доправили на штрафмайданчик.

Команда "Стоп корупції" неодноразово добивалась закриття незаконної точки та вимагала арешту й конфіскації техніки нелегалів. Утім, точка продовжувала працювати.
"У листопаді 2017 року точка незаконного видобутку піску у селі Трипілля Київської області відновила свою незаконну роботу. На місці працювала техніка, приїжджали вантажівки під завантаження піску.

Про це ми дізнались у ході громадського моніторингу.

Ми звертались через незаконний бізнес у прокуратуру Обухівського району. Там тоді пообіцяли взяти ситуацію на контроль. Окрім того, ми писали заяву до поліції, у якій повідомили про захоплення об'єкта земельного фонду, а саме 100-метрової прибережної захисної смуги від води! Цільове призначення цієї смуги будь-якими органами не змінювалось!", – нагадали активісти "Стоп корупції".

Додамо, що наприкінці 2016 року активісти "Стоп корупції" добились арешту та конфіскації спецтехніки, яку використовували для нелегального видобутку піску у селі Трипіллі Київської області. Тоді з об'єкта вивезли два навантажувачі та три самоскиди.

Коментарі