“СтопКор” слідкував за слуханням у справі про незаконну забудову в урочищі Бичок у Києві

Активісти "Стоп корупції" слідкували за судовим процесом у справі про незаконне будівництво на території урочища Бичок у Києві. Засідання відбувалось у Господарському суді Києва. 

"Сторона позивача НПП "Голосіївський" намагається повернути урочище до складу парку. Представники Прокуратури міста Києва та Міністерства екології підтримують позивача. Та, зрештою, суд витребував у сторони відповідача кадастрову карту вказаної ділянки й переніс дату слухання на тиждень. Наступне засідання відбудеться 20 листопада", – розповіли журналісти "Стоп корупції", які слідкували за судовим процесом.

Нагадаємо, на території, що належить до НПП "Голосіївський", відома автозаправна мережа хоче збудувати на місці природної зони АЗС.

"В урочищі Бичок, територія якого належить до НПП "Голосіївський" і має статус території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, відома мережа планує збудувати свою автозаправку. Столичні екологи та захисники природи категорично виступають проти знищення природної зони та цінної заплавної діброви", – додали журналісти проекту.

Коментарі