“СтопКор” розширюється – ще 6 регіональних осередків з різних міст України розпочинають свою роботу

24.12.2018 15:07

Упродовж другої половини 2018 року до складу громадської організації "Стоп Корупції" увійшли 6 нових підрозділів регіональних активістів.

Відтепер ми співпрацюємо з представниками таких міст України як Лозове, Первомайськ, Лубни, Запоріжжя, Ірпінь та Рівне.

Регіональні осередки очолюватимуть місцеві активісти та громадські діячі.

Посаду голови Лозівського районного відокремленого підрозділу ГО "Стоп Корупції" обійме Андрій Обора, у Первомайську керівну роль на себе візьме Раїса Хлистун, у місті Лубни активістів очолить Наталія Костюк, у Запоріжжі головуватиме Володимир Бєляєв, Ірпінськими активістами керуватиме Дмитро Шапочкін, а Рівненськими – Сергій Микитюк.

Головна мета регіональних активістів – це боротьба з корупцією на місцях, викриття схем та неправомірних дій чиновників, покращення умов життя мешканців та об’єднана діяльність небайдужих громадян.

Команда "Стоп Корупції" зі свого боку готова навчати та розповідати активістам про механізми й інструменти роботи організації, шляхи отримання інформації, особливо від органів влади, а також ділитися досвідом роботи інших осередків і висвітлювати найрезонансніші розслідування й викриття корупціонерів.

Зауважимо, що за 2018 рік до "СтопКору" приєднались регіональні активісти з таких міст України: Олевськ, Балта (Одеська обл.), Рівне, Баришівка, Запоріжжя, Ірпінь, Новоград-Волинський, Лозова та Первомайськ (Харківська обл.) та Лубни (Полтавська обл.).

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X