“СтопКор” розширює телегоризонти і починає трансляцію в ефірі Кіровоградської ОДТРК

Програма журналістських розслідувань "СтопКор" починає виходити в ефірі Кіровоградської ОДТРК. Відтепер ви зможете побачити її щосереди о 23.30.

Раніше наш колега Артем Лагутенко робив сюжет про служителів Феміди з Кіровоградщини, а віднині ми шукатимемо нові резонансні теми для наших розслідувань у регіоні.

"В ефірі всіх обласних телеканалів бракує таких якісних проектів. Зазвичай, бракує ресурсів. Навіть більше – у команди проекту є можливість робити незаангажовані матеріали, чого часто-густо не можуть дозволити собі журналісти місцевих обласних каналів. Адже взявшись за резонансну тему, розслідувач ризикує зіткнутися з перепонами з боку місцевих чиновників або навіть зазнати гоніння і переслідування. Тому ми раді виходу "СтопКору" в ефірі нашої телекомпанії. Адже відтепер проблемні теми Кіровоградщини матимуть великий резонанс", – зазначив заступник директора Кіровоградської ОДТРК Андрій Богданович.

"Я дуже радий, що відтепер "СтопКор" виходитиме і на моїй Батьківщині - Кіровоградщині. Кожен новий регіон для нас стратегічно важливий у контексті боротьби з корупцією, оскільки ми маємо можливість поділитися досвідом, який напрацювали в Київській області. Ми розширюємо горизонти: поповнюватимемо команду наших регіональних кореспондентів, охоплюватимемо нові теми і проблеми", – поділився головний редактор "СтопКору" Сергій Мамаєв.

Коментарі