“СтопКор” розповів деталі “спецоперації” з повернення техніки, яку захопили охоронці шахти ПАТ “ЄВРАЗ Суха Балка”

В управлінні поліції Покровського району Кривого Рогу намагались "зам'яти" справу про викрадення коптера знімальної групи "СтопКору", яка проводить розслідування щодо діяльності гірничодобувної компанії ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка". Начальник управління поліції пробував телефоном домовитись про передачу дрона в обмін на закриття кримінального провадження.

Деталі повідомила журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

"Сьогодні представники Сухої Балки офіційно заявили, що віддадуть коптер, якщо ми їм надамо документи.

Звичайно, що планували виїхати з працівниками поліції та забрати свій дрон в рамках закону. Приїхали в поліцію, слідча переодягнулася в цивільний одяг, за 5 хв організувала оперів. Справді, крута реакція, правда? Але тут з'явився він, начальник відділку поліції Іщенко Василь Михайлович. При нас почав телефонувати начальнику служби безпеки Сухої Балки та почав вмовляти, щоб коптер привезли в поліцію. Типу, ви вже тричі міняєте місце зустрічі, кореспонденти сидять і не знають що робити.

Каже, приїдете, віддайте їм майно і кримінальне провадження закриють. СЕРЙОЗНО? На це ми, звісно, не погодилися.  Кажемо, давайте в рамках закону! Майно забираємо, але провадження розслідуємо далі, фактів достатньо. Такий розклад начальничку не сподобався. Каже, "рєбяткі, прастітє, але слідчо-оперативна група з вами не їде". І тут любов до правоохоронців закінчилася. Договірняк не пішов.

Поїхали на зустріч самі, коптер не віддали, скани документів не підійшли. Хочуть, щоб надали оригінали. Загалом, цікава синергія. Шанси на об'єктивне розслідування мінімальні. В молодої слідчої очки горять, з головою кинулась в розслідування нашої справи. А тут хоп, начальничок прийшов і кисень за секунду перекрив.  Систему не зламаєш. Починаю вивчати біографію поліцейського дєятєля...", – зазначила журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук на своєму Фейсбуці.

Журналісти "СтопКору" уже написали заяви про два злочини – незаконне заволодіння майном та перешкоджання професійній журналістській діяльності. Коптер і досі знаходиться в охорони шахти ПАТ "ЄВРАЗ Суха Балка".

Додамо, що знімальна група "СтопКору" перебуває на Дніпропетровщині у рамках підготовки розслідування щодо несанкціонованого видобутку руди на двох шахтах ПАТ "Суха Балка".

Знову за живе! Сьогодні представники Сухої Балки офіційно заявили, що віддадуть коптер, якщо їм надамо документи. Зв...

Posted by Ліля Ткачук on 15. september 2017. a.

 

Інші новини

Коментарі