“СтопКор” розкритикував імовірного голову Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Представники хмельницького осередку "Стоп корупції" виступили на підтримку активістів львівських громадських організацій і звернулись до очільника Хмельницької ОДА та голови Обласної Ради із критикою щодо кандидатури начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Активісти просять можновладців області не затверджувати на посаді одіозного Петра Пешка.

Подробиці у соцмережі повідомив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Маємо нову проблему в області. 24 березня 2017 року відбувся конкурс на начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. На конкурсі з мінімальним відривом переміг колишній генеральний директор комунального підприємства "Галсільліс" Петро Пешко. Як повелося – постать одіозна та з історією, серед "досягнень" навіть є інформація про фінансування "Партії регіонів".

Конкурс відбувся (як заведено) не відкрито, ситуаційні завдання не були представлені на розгляд громадськості, а були розглянуті конкурсною комісії за зачиненими дверима.
Відомо, що Петро Пешко не зміг зарекомендувати себе як якісний керівник та менеджер під час керівництва "Галсільлісом", з його приходом підприємство почало отримувати дотації від ЛОР.

Особливу увагу хочемо звернути на прояви корупції та зловживання владою в підприємстві "Галсільліс" під час керівництва Петра Пешка. Ці зловживання та прояви корупції неодноразово описувалися в різних виданнях. Наприклад:

http://zhovkivchanka.com/economika/deputat-lvovskogo-oblsoveta-petr-peshko-udachno-os.html

Карпатський ліс на експорт: за кілька днів по-варварськи спиляли 1300 кубометрів лісу

http://galinfo.com.ua/news/starosambirskyy_galsillis_rokamy_rubaie_lis_bez_dokumentiv_254547.html

http://vgolos.com.ua/news/na_terytorii_galsillisu_nezakonno_zrubaly_173_duby_ta_graby__prokuratury_125004.html?print

http://lviv.nashigroshi.org/tag/halsillis/", – зазначають представники хмельницького осередку "Стоп корупції".

"Львівські громадські організації звернулися до очільника Хмельницької ОДА та голови Обласної Ради з проханням не затверджувати чергову договорняково-одіозну фігуру на посаду. Зі свого боку Хмельницький обласний осередок "Стоп корупції" готовий підтримати колег.

З цією метою ми завітали на позачергову сесію ОДА, в тому числі перед сесією доповіли про ситуацію на депутатській комісії по запобіганню корупції та поспілкувалися з головою Обласної Ради в присутності деяких депутатів. Результатом нашого спілкування стали:

1. Винесення питання на наступну сесію Обласної Ради.

2. До сесії, на наступному тижні, буде створена депутатська комісія, в яку увійдуть також представники "СтопКору" та правоохоронних органів, з метою детального вивчення репутації та біографії вказаної особи", – підсумував голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

Коментарі