“СтопКор” розібрався, кому з прокурорів насправді підвищили зарплату

Нова постанова Кабміну про підвищення надбавок для працівників прокуратури стосується тих правоохоронців, які мають чин. Тобто додаткові кошти отримають старі кадри, а не нові співробітники, які пройшли до структури на конкурсній основі. Деталі у соцмережі виклав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Нарешті співробітникам прокуратури підвищили зп. Вимоги суспільства однаково високі до всіх правоохоронців, а фінансове забезпечення зовсім різне. Хабарництво при двох копійках зарплатні – явище, перш за все, соціальне. Але, на жаль, підвищення торкнулось на всіх прокурорів.

Як член конкурсної комісії при ГПУ на вакантні посади в місцевих прокуратурах, мав можливість під час співбесід познайомитись з багатьма прокурорами. Серед них багато гідних і розумних людей. І от пишуть вони мені, що ця постанова Кабміну встановлює величезні надбавки за класний чин. А класних чинів нові кадри, набрані за конкурсом і не з "системи", не мають!

Тобто молодий, чи навіть досвідчений, але новий працівник, буде одержувати значно менше, ніж старий. Але з тієї – "старої прокуратури"... На даний час, згідно з документом, без підвищення лишилися всі, хто раніше не працював і пройшов конкурс. І всі військові прокурори. Сподіваюсь, це просто тимчасово.

Може, хтось щось не догледів або ось-ось буде наступна постанова, яка владнає цю ситуацію. Чи ми неправильно її читаємо? Ніякої зради, просто хочу розібратись. Бо впевнений, оцих 20% нових – майбутнє прокуратури", – зазначив журналіст у своєму Фейсбуці.

Нарешті співробітникам прокуратури підняли зп. Вимоги суспільства однаково високі до всіх правоохоронців, а фінансове за...

Posted by Роман Бочкала on 31. august 2017. a.

Коментарі