“СтопКор” проводить громадську приймальню у Городні на Чернігівщині, де громада підозрює владу у корупції

Команда "Стоп корупції" проводить спілкування із громадою Городні на Чернігівщині у рамках роботи громадської приймальні. Місцеві жителі повідомляють представників проекту про порушення та корупцію в роботі місцевої влади та керманичів району.

"Ми отримали інформацію про спробу підкупу виборців. Людям пропонують по 200 гривень за голос. Ми уже тиждень працюємо у місті, за цей час зібрали корупційне досьє на місцеву владу та керівництво районної адміністрації", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, напередодні активісти "Стоп корупції" спільно з громадськими організаціями-однодумцями навідалися до голови Городянської РДА Світлани Ященко через численні факти корупції в роботі адміністрації районі. Про порушення, схеми нецільового використання землі, ненадходження коштів до бюджету району, махінації з паями та рейдерство врожаю представників проекту повідомили місцеві жителі у ході роботи громадської приймальні. Усі питання стопкорівці адресували очільниці району під час особистого спілкування.

"Ми поцікавились у Світлани Ященко, хто і коли поверне в бюджет 2,5 млн грн за використання невитребуваних паїв, адже голова району фактично демонструє бездіяльність у питанні наповнення бюджету. Окрім того, громаду непокоїть питання, чому попри те, що агрокомпанія "Іскра" занедбала землі району та не сплачує кошти до бюджету, їй знову і знову без конкурсу надають землі. Виникає підозра, що замість районного бюджету ці кошти можуть осідати у кишенях чиновниці. Люди, які підходили під час громадської приймальні, повідомляли нечувані факти корупції та беззаконня в районі. Наприклад, рейдерство врожаю, махінації з паями, недоплата за оренду", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Голова району пообіцяла перевірити усі факти та надати вичерпні пояснення.

Окрім того, активісти поспілкувалися з начальником поліції району, який пояснив, які кримінальні провадження та за якими фактами відкриті стосовно голови району.

Коментарі