“СтопКор” проводить громадську приймальню біля скандального заводу “Фанплит” у Києві

Активісти «Стоп корупції» у рамках безстрокового протесту проти діяльності небезпечного заводу «ФанПлит» проводять громадську приймальню. Учасники акції спілкуються із жителями району та поширюють інформаційні листівки із закликом долучатись до протесту. 

Зневірені у захисті здоров’я з боку столичної влади, мешканці прилеглих до «Фанплиту» районів, активісти громадських організацій оголосили безстрокову акцію і встановили наметове містечко біля небезпечного підприємства

за адресою вул. Фанерна, 1

Десятки небайдужих мешканців вже підтримали цю боротьбу. Жінки підтримують протестантів гарячим чаєм та кавою, чоловіки записуються на нічне чергування в наметах.

Не ігноруй безпеку власного життя!

ПІДТРИМАЙ НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО ПРОТИ ХІМІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА В ЖИТЛОВОМУ КВАРТАЛІ!

  1. Приєднуйся до наметового містечка, аби підтримати боротьбу проти хімічного отруєння повітря.
  2. Прийми варту. Повідом про зручний час свого чергування у наметовому містечку
  3. Принеси для активістів:

- Ковдру

- Теплі речі

- Харчі (картоплю, тушонку, сало, тощо)

- Гарячий чай, каву

РАЗОМ ПОКЛАДЕМО КРАЙ ОТРУЄННЮ ХІМІКАТАМИ!», – ідеться у листівках, які учасники безстрокової акції протесту поширюють серед жителів Дніпровського району.

Додамо, що екологічна комісія Київради знову відклала розгляд питання про перенесення за межі Києва потужностей заводу з виготовлення фанери та плит «Фанплит» у Дніпровському районі. За переїзд заводу виступають жителі ЖК «Комфорт Таун», які скаржаться на отруйні викиди виробника. Наразі під стінами підприємства активісти «Стоп корупції» проводять безстрокову акцію протесту. На території розбили наметове містечко. Подробиці виклав у соцмережі заступник голови правління ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький.

«На Лівому березі Києва – справжній Майдан. Жителі районів, які виступають проти сусідства зі скандальним заводом, розбили намети. Сусіди приносять гарячий чай та бутерброди. Люди приходять з дітьми, чоловіки записуються на нічне чергування. Попри рішення профільної комісії Київради відкласти розгляд питання про перенесення заводу за межі столиці, активісти налаштовані рішуче. Майдан за право дихати не отруєним хімікатами повітрям набирає обертів», – написав Богдан Хмельницький у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» спільно з жителями ЖК «Комфорт Таун» встановили намет на в’їзді на територію заводу «ФанПлит». У такий спосіб громадськість хоче привернути увагу столичної влади та компетентних органів до небезпечної для життя та здоров’я жителів Дніпровського району діяльності підприємства. Подробиці повідомив у соцмережі координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала.

«На в’їзді на підприємство стоїть військовий намет. Акція буде безстроковою до того моменту, поки питання не буде вирішено. Ми плануємо чергувати і вдень, і вночі. Закликаємо приєднуватись до ініціативи жителів Ленінградської площі та Харківського масиву. Коли ми напинали намет, працівник райуправління сказав, що тут не можна нічого встановлювати, а потім прошепотів: «Усе правильно робите, я теж тут живу. Дістало», – написав координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Додамо, що вдень громадський активіст Денис Шинкаренко прикував себе до паркану заводу з виготовлення фанерних плит «Фанплит» на знак протесту проти діяльності підприємства, яке своїми викидами отруює людей. У такий спосіб активіст хоче привернути до проблеми отруєння жителів району увагу столичної влади.

«Завод роками отруює жителів будинків, які розміщені по сусідству із потужностями «Фанплиту». У повітря у результаті роботи виробника фанери ідуть викиди формальдегіду у смертельних дозах. Жителі району скаржаться на погане самопочуття, проблеми зі здоров’ям, у зоні ризику – діти. Ми закликаємо місцеву владу вжити відповідних заходів. Один із варіантів вирішення проблеми – перенесення потужностей «Фанплиту» за межі Києва», – зазначили активісти «Стоп корупції», які вийшли на підтримку жителів Дніпровського району та ГО «Мешканці Комфорт Таун».

Нагадаємо, вранці ГО «Мешканці Комфорт Тауну» та жителі Осокорків, Позняків і Дарницького районів провели попереджувальний флешмоб з переходом дороги пішохідним переходом на перехресті Харківського шосе та вул. Тепловозної.

У такий спосіб жителі Дніпровського району звертаються до чиновників з проханням захистити їх та їхніх дітей від небезпечної для життя та здоров’я діяльності заводу з виготовлення фанерних плит «Фанплит» і перенести виробництво якомога далі від житлової забудови. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції», які підтримали акцію.

«Мешканці Дарницького району, Позняків та Осокорків стали заручниками екологічно небезпечного підприємства у густонаселеному житловому районі. Викиди отруйних речовин «Фанплиту» у повітря, жахливе перевищення безпечних для здоров’я людини норм формальдегідів та інших шкідливих речовин підтверджені експертизами МОЗ, екоінспекції.

Мешканці кількох районів мають дихати повітрям з формальдегідами, через що від захворювань дихальних шляхів потерпають, насамперед, діти!

Бездіяльність влади столиці змушує людей об’єднуватися та відстоювати своє право на чисте повітря через акції протесту!», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Коментарі