“СтопКор” провів чергову акцію протесту під відділом продажів нелегального ЖК у Гатному

Активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту проти фізичної розправи над представниками проекту під відділом продажів ЖК "Family" у Гатному на Київщині. Стопкорівці поширили серед клієнтів незаконного забудовника та перехожих інформаційні листівки, де виклали усі деталі нападу на правозахисника проекту Антона Клітного та факти порушень з боку бізнесменів, які проводять будівництво житлового комплексу у Гатному.

"Люди охоче цікавились деталями справи, розбирали листівки. З відділу продажів до нас на відміну від попередніх акцій, ніхто не виходив", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Зазначимо, раніше юристи "Стоп корупції" дізнались, що у справі про напад на журналіста "СтопКору" біля офісу продажів ЖК "Family" у Гатному на Київщині уже провели допити фігурантів та отримали результати судово-медичної експертизи. Про це юристи проекту довідались під час спілкування начальником слідчого відділу Вишнівському відділенні поліції.

"Спілкуючись з начальником слідчого відділу Вишнівського відділення поліції Наталією Василівною, вдалось дізнатись, що досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо побиття Антона Клітного триває. Ба більше, слідчі дії проводяться належним чином. Були проведені допити та отримані висновки СМЕ, до матеріалів справи долучаються докази та вимагається важлива інформація для слідства.

Справа взята під особистий контроль прокуратури Києво-Святошинського району.

Окрім того, команда "Стоп корупції" висловила повагу та відмітила оперативність і людяність слідчого Євгена Могиляна, котрий займається досудовим розслідуванням по справі.

Віримо, що справа дійде до логічного завершення та обвинувальний акт і обвинувальний вирок не за горами", – розповіли подробиці бесіди юристи "Стоп корупції".

Нагадаємо, під час мирної акції під офісом продажів ЖК "Family" у Гатному Київської області на активістів "Стоп корупції" накинулись представники забудовника, застосували фізичну силу та повалили намет. Після інцидент правозахисник проекту Антон Клінтний потрапив до лікарні, де йому провели термінову операцію на нирках.

Коментарі