“СтопКор” прийшов із бензопилою під Держлісагентство через масову вирубку лісу в Україні

Активісти «Стоп корупції» організували акцію протесту під стінами Держлісагентства проти масового знищення українського лісу та тотальної корупції у лісовій галузі. Під агентство представники проекту принесли тирсу та валюту. 

Нелегальна вирубка лісу в Україні досягла критичного рівня: знищено третину лісу. Площа незаконної вирубки склала 26 тис. куб. м лісів у 2017 році, а завдані державі збитки оцінюються в 157,5 млн грн. Чому Держлісагентство залишається бездіяльним? Невже чиновники не бачать розкрадання? Чи корупція робить їх сліпими? За 2017 рік зафіксовано понад 3500 випадків хабарництва працівників лісових господарств!", – зазначили організатори акції.

Активісти "Стоп корупції" закликали керівника відомства Бондаря зупинити хабарництво у лісовій галузі.

"Лісагентство не може зберегти не тільки цінний ліс, а й цінні кадри! На керівні посади призначають осіб без профільної освіти або з кримінальним минулим або пенсіонерів силових структур. Натомість фахівців у лісовій галузі безпідставно звільняють. У 2017 році під різними приводами звільнено більш як 3000 кваліфікованих працівників.

Геть непрофесіоналів-хабарників з лісгоспів!

Нефаховість керівного складу лісової галузі доводить факт невмілого використання ресурсів. У 2017 році в Державному бюджеті передбачено 25 млн грн для ведення лісового господарства, які через недбалість керівництва Держлісагентства не використані та повернуті до бюджету", – додали учасники акції зі «Стоп корупції».

Коментарі