«СтопКор» привітав «Союздрук» з відкриттям чергового кіоску з продажу тютюну

Вже вкотре команда «Стоп Корупції» фіксує незаконну діяльність агентства «Союздрук». Та продаж товару без касового апарата та відсутність КВЕДів – це просто квіточки у зрівнянні з тим, що й надалі продовжує чинити найбільший столичний розповсюдник преси!

Тепер навіть цигарки продаються без наявності чеку. Це – новий тютюновий кіоск. Його встановили тут кілька днів тому. Продавчиня запевняє: вони до «Союздруку» не мають жодного стосунку. Та звідкіля на вітрині преса – також пояснити не може.

Ну а тепер вишенька на тортику: за містобудівним кадастром Києва тут взагалі немає жодного кіоска з продажу тютюну. Функціональне призначення всіх цих споруд – лише продаж преси!

Команда «СтопКору» провела поруч із нелегальним кіоском акцію та нагадала про незаконність таких дій. Нагадаємо, Агентство «Союздрук» нелегально продає в своїх МАФах цигарки, при тому виграючи конкурс у міста на продаж саме преси, але газет чи журналів на прилавках кіосків агентства майже не зустріти. Утім, «СтопКору» вдалось дізнатись ще кілька резонансних фактів – подробиці за тиждень.

Дивіться репортаж з місця подій:

Коментарі