“СтопКор” повідомив про порушення в роботі виборчої комісії Святогірська під час перевірки підписів громадян за відставку скандального мера Дзюби

Представники святогірського осередку "Стоп корупції" відвідали засідання Святогірської міської виборчої комісії, де відповідно до чинного законодавства мала розпочатись процедура перевірки підписів виборців міста Святогірська щодо відставки міського голови Дзюби О.І. за народною ініціативою.

Подробиці повідомив голова місцевого представництва проекту Володимир Рибалкін.

"28 червня відбулися збори громади міста, була обрана ініціативна група по збору підписів, офіційний представник ініціативної групи, який наступного дня після зібрання і повідомив про початок збору підписів голову Святогірської МВК.

Відповідно до частини 2 статті 41 Закону однозначно передбачено, що ТВК "з залученням органів ведення Державного реєстру виборців здійснює перевірку достовірності відомостей про громадян, що містяться в підписних  листах та із залученням правоохоронних органів – вибіркову  перевірку  їхніх підписів (не менше 10 відсотків від загальної кількості)".

Проте ми зафіксували на засіданні, що комісія не збиралась долучати до перевірки підписів ані Держреєстр виборців, ані правоохоронні органи, оскільки голова комісії В.Малюта та секретар комісії С. Козуб вирішили, що вдвох вони замінять і Державний реєстр і Національну поліцію України.

Самі перевірили, самі виявили недоліки, самі запропонували скасувати ініціативу громадян щодо відставки Дзюби (до речі, протоколи, які містять персональні дані виборців, перевірялись де б ви думали? – у Національному природному парку "Святі Гори", де Малюта працює заступником директора). Відтепер в адміністративній будівлі Національного парку знаходяться не лише виявлені "СтопКором" апартаменти, схожі на бордель, а ще й кабінет голови міської виборчої комісії, у якому зберігаються документи з персональними даними тих, хто підписав листи, та печатка комісії.

"Совпадение – не думаем!", зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Додамо, міський голова Святогірська Донецької області Олександр Дзюба подав у відставку. Про це стало відомо представникам місцевого осередку "Стоп корупції" з офіційного сайту Святогірської міської ради.

"На сайті Святогірської міської ради з'явилась новина про наміри міського голови Святогірська піти у відставку. Це питання винесуть на розгляд депутатів святогірської міської ради", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" з 18 міст України показали на всю країну результати перевірки корупціонерів цього разу у містах Донецької області. Представники проекту стали свідками колапсу влади у Святогірську, де міський голова у змові з депутатами саботує роботу Святогірської міської ради та зірвав процес децентралізації.

 

Інші новини

Коментарі