“СтопКор” попередив гуртових продавців нелегального піску про наслідки бізнесу

Активісти "Стоп корупції" попередили власників та продавців з точок продажу будівельних матеріалів про наслідки реалізації піску з нелегальних точок видобутку.

Подробиці превентивного заходу повідомили представники проекту.

"Ми навідуємось до точок продажу будівельних матеріалів, дізнаємось, який асортимент продукції у продажу. Там, де у наявності є річковий або кар’єрний пісок, ми попереджаємо про відповідальність за реалізацію товару з нелегальних точок видобутку. На одній з гуртових точок нам повідомили, що отримують пісок від фірми-члена потужної будівельної організації.

Ми зв'язались із представником компанії, повідомили, що він є співучасником злочину та попередили, що автомобілі, які вивозять пісок з незаконної точки на проспекті Ватутіна у Києві, будуть затримані або ж конфісковані. У відповідь ми почули про намір керівника спілкуватись з власниками незаконної точки напряму", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадуємо, активісти "Стоп корупції" проводять постійні рейди нелегальними місцями видобутку, моніторять та зупиняють діяльність піщаних браконьєрів.tutorial android

Коментарі