“СтопКор” покаже “скромне” життя керівника лісгоспу на Закарпатті

08.06.2018 14:01

Чотириповерховий маєток, елітний автопарк та дачі з форельним господарством. Так виглядає «скромне» життя керівника Свалявського лісгоспу на Закарпатті. Про розкоші та робочі будні з життя чиновника у своєму Фейсбуці написала журналістка «СтопКору» Лілія Ткачук, яка готує розслідування про діяльність очільника лісового господарства. 

«А ви знали, що можна керувати державним лісгоспом і жити не бідніше, а може, ще й шикарніше, як народні обранці? Так, я вас познайомлю з таким одним закарпатським «царьком». Знайомтеся, це Олександр Дуфинець, керівник Свалявсього лісгоспу. Керує лісами вже 7 років, до цього 30 років – в правоохоронній системі, ну мент (тепер вже поліція). У Сашки будиночок 4-поверховий, 2 Mercedes ML, синочку подарував квадрік за 21 000$. А нещодавно купив дві дачки в серці гір з форельним господарством, за таку мінімальну зарплату, 19 000 000 грн. Ну і як тут без улюбленою тещі? Вона теж мажорка. Купила Prado за 92 000$ і дві квартири новенькі в Ужгороді. Правда, сама живе в дуууже бідненькій хаті.

Більш детально – скоро в ефір «СтопКору».

А чого добилися ви в цьому житті?

А, забула уточнити, дружина в Сашка проста медсестра», – написала журналістка «СтопКору» і авторка розслідування Лілія Ткачук.

Коментарі