“СтопКор” показав, як так звані громадські активісти з ГО “Майдан” допомагають піщаним нелегалам з Видубичів у Києві

Активісти ГО "Майдан" намагались організувати безперешкодне вивезення намитого піску з вулиці Промислова, 4 у Голосіївському районі Києва. Молодики спробували створити так званий коридор з автівок та пропустити на територію точки вантажівки. Подробиці з місця подій повідомили журналісти "СтопКору".

"Активісти намагалися допомогти незаконним видобувачам вивезти намитий пісок з території точки. Їхнім намірам завадили представники ГО "Демократичний контроль", які понад тиждень проводять мирну акцію протесту з вимогою закрити точку та конфіскувати техніку та пісок. Голова організації ГО "Майдан" запевнив нас, що приїхав на захист активістів від тітушок, хоча окрім наших колег на місці нікого не було.

Олександр Дільницький запевнив, що співпрацює із поліцією і навіть приїздить із побратимами на підтримку правоохоронців у разі необхідності. Також на точці "засвітився" голова ВГО "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" Михайло Бурда, якого два місяці тому затримали за вимагання хабара з підприємця", – зазначили журналісти "СтопКору".

Детально про баталії навколо закриття великої точки видобутку на столичних Видубичах дивіться у сюжеті.

 

Інші новини

Коментарі