Апеляційний суд Києва виніс рішення на користь пенсіонерів, які купували квартири у фармацевтичної фірми "Дарниця" та скасував рішення першої інстанції. Рішення було винесене за окремою думкою одного з членів колегії.

У процесі спілкування активісти "Стоп корупції" дізнались про шокуючі подробиці про членів родини народного депутата.

"Одна із колишніх працівниць зазначила, що син Загорія на очах у людей вживав невідомі наркотичні речовини", – додали журналісти.

Додамо, фармфірма народного депутата Загорія, яка намагається відсудити житло у працівників "Дарниці", передала так званий борг компанії, яка співпрацює з країнами-партнерами агресора РФ. З людей вимагають виплати, які вони нібито завинили через різницю у курсі. Власники квартир роками намагаються відвоювати законне право на житло і отримати акти на квадратні метри, дехто з працівників просто на доживає до справедливого вироку суду.

"Багатій-нардеп, власник фармацевтичної компанії "Дарниця" Гліб Загорій шахрайськими та рейдерськими діями намагається обібрати чесних пенсіонерів, котрі десятиліттями, а дехто поколіннями пропрацювали на підприємстві "Дарниця". Люди за тяжко зароблені кревні чесно придбали житло в побудованому компанією будинку. Та вже 20 років не можуть в компанії отримати акти на квартири.

Загорій, намагаючись нажитися на бідних ветеранах праці, через суд прагне незаконно здерти з власників квартир значні кошти, посилаючись на шахрайські умови договору купівлі-продажу квартири. Вартість квартир підв'язують до вигаданої Загорієм неіснуючої грошової одиниці – так званої умовної одиниці.

Додамо, що народний депутат Гліб Загорій мешкає в елітному районі Києва у квартирі площею у 450 квадратних метрів вартістю у мільйони доларів, володіє елітним автопарком та цілим арсеналом зброї. Про це свідчить декларація політика. Та це не заважає Загорію вимагати гроші за квартири у працівників фармфірми "Дарниця".

Коментарі