“СтопКор” показав, як під КМДА символічно “поховали” киян-жертв роботи небезпечного заводу “Фанплит”

Команда «Стоп корупції» спільно з жителями Дніпровського району Києва влаштувала символічне поховання киян-жертв роботи небезпечних підприємств у столиці. У такий спосіб організатори заходу показали місцевій владі, чим може закінчитись ігнорування проблеми викидів небезпечних відходів від роботи фабрик і заводів у межах Києва. 

«Так, жителі ЖК «Комфорт Таун» на Лівому березі Києва потерпають від роботи заводу «Фанплит». Людей щодня отруюють смертельними дозами формальдегіду. Мешканці житлового кварталу скаржаться на погане самопочуття та проблеми зі здоров’ям. Ми вже розгорнули безстрокову акцію під підприємством, громадські активісти приковували себе до паркану заводу, а сьогодні ми прийшли під стіни КМДА», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Як проходила імпровізована церемонія поховання – дивіться на відео.

«СТОПКОР» ПОКАЗАВ, ЯК ПІД КМДА СИМВОЛІЧНО «ПОХОВАЛИ» КИЯН-ЖЕРТВ РОБОТИ НЕБЕЗПЕЧНОГО ЗАВОДУ «ФАНПЛИТ» Команда «Стоп корупції» спільно з жителями Дніпровського району Києва влаштувала символічне поховання киян-жертв роботи небезпечних підприємств у столиці. У такий спосіб організатори заходу показали місцевій владі, чим може закінчитись ігнорування проблеми викидів небезпечних відходів від роботи фабрик і заводів у межах Києва.«Так жителі ЖК «Комфорт Таун» на Лівому березі Києва потерпають від роботи заводу «ФанПлит». Людей щодня отруюють смертельними дозами формальдегіду. Мешканці житловго кварталу скаржаться на погане самопочуття та проблеми зі здоров‘ям. Ми вже розгорнули безстрокову акцію під підприємством, громадські активісти приковували себе до паркану заводу, а сьогодні ми прийшли під стіни КМДА», розповіли активісти «Стоп корупції».Як проходила імпровізована церемонія поховання, дивіться на відео.

Posted by Стоп корупції on 2. veebruar 2018. a.

Коментарі