“СтопКор” показав, як одіозні генерали захопили землі Міноборони та звинувачують у рейдерстві Героїв України

Хто розводить справжню інформаційну війну навколо Героїв України. Учасників АТО, які захищали державу на передовій, а в цивільному житті облаштували спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол», псевдогерої та так звані ветерани звинувачують у рейдерському захопленні землі Міноборони.

Ідеться про клуб «Сапсан», який, за даними «СтопКору», незаконно та не за призначенням використовує 13 гектарів території військового містечка у Броварах. Журналісти знайшли «героїв», які зводять наклеп на бійців АТО та підняли досьє одіозних генералів, причетних до сепаратистських акцій. Подробиці у соцмережі виклала авторка розслідування Лілія Ткачук.

«Всі ж знають стрілецький клуб «Сапсан», той, що в Броварах, і вважається олімпійською базою підготовки стрільців. Так  от,  його власник Юрій Кізько під прикриттям ватного генерала Палія, який за президентства Кучми очолював ГУР України, приватизував 1 га землі, яка належить МО. Чувак з 1993 року орендував тут стенди для стрільби. Тільки орендував 60 соток землі, а використовував 13 га і все в нього було чудово.

А тут повернулись легендарні Герої України з АТО Александр Порхун і Олег Рябченко, вирішили орендувати землі, які нібито вільні та створювати здорову конкуренцію ватникам. Облаштували територію, траншейні доріжки зробили, комунікації підвели, ну все як належить.  Але радянським офіцерам ой як це не сподобалось», – написала авторка розслідування Лілія Ткачук у своєму Фейсбуці.

Всі ж знають стрілецький клуб «Сапсан», той, що в Броварах, і вважається олімпійською базою підготовки стрілків? Так ...

Posted by Ліля Ткачук on 19. veebruar 2018. a.

Коментарі